Urime Ditelindjen Vllau Im Ne Fac

Elita nga atje jo rrallë herë ka bërë paraqitje të ndryshme në rrjetet sociale. Në 45-vjetorin e lindjes, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga më të dashurit e saj, e për t'ia bërë këtë ditë edhe më speciale, urime të bukura i kanë dedikuar edhe motrat. Geburtstagsgrüße in 40 Sprachen EasyBirthday. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. Teksa ka uruar djalin e Lumi B me rastin e ditëlindjes, ajo ka publikuar edhe një foto të 6-vjeçarit ku shkruan: "Urime ditëlindjen për burrin e ardhshëm të vajzës sime. Ai publikoi një foto ku dy vëllezërit shihen duke fjetur gjumë pranë njëri-tjetrit […]. Një urim i veçantë ka ardhur edhe nga vajza e tij, Edona e cila dhe ka publikuar disa fotografi. Urime ditelindjen vellai im Leo. Në të gjitha paraqitjet e saj publike, ajo ka pasur një person që e ka falënderuar gjithmonë. Faleminderit zot për këtë mrekulli që më ke fal. Geburtstagsgrüße in 40 Sprachen. Ditëlindja është bërë në Kotorr të Mali të Zi, ku mësohet se të ftuar kanë qenë qindra persona. Ž|D g æ€ $Æ5‘£Ä 5eI|›Zw»ýv % E]IÞ`æ1 O0ql_°žá2øÃâX?øÌ“²[email protected]Χ‘Êì¬üÍwo"í´’¤ÁK'B“ —¬Z™eÎ/ YEÄam Yó Ü&. Reactions: Alea. Lavazh ne shitje favorable for businesses and shops for rent or for sale. Me një foto të publikuar në llogarinë e saj 'Instagram', ajo ka shkruar 'Urime ditëlindjen, Niku im. A post shared by MOZZIK (@mozzik) on Jun 12, 2019 at 3:00pm PDT. "Urime ditëlindjen vëllai im i vogël", është mbishkrimi që këngëtarja ka […]. Join the internet's maximum supportive network of creators and get highquality tools for hosting, sharing, and streaming motion pictures in splendid hd with out a commercials. Djali i mesfushori të Juventusit, Claudio Marchisios, ka festuar ditëlindjen. Djali i tyre, feston ditëlindjen. Browse milions fjalët dhe frazat në të gjitha gjuhët. URIMI IM PER DITELINDJEN TENDE Urimi im per ditelindjen tende eshte qe te vazhdosh ta duash jeten dhe kurr te mos ndalosh se enderruari. Gezuar ditelindjen urime. Shumë fat dhe urimet më të mira për fëmijën më të bukur të gjithë universit në ditëlindjen e tij. Urime ditëlindja drita e syve te mij, Dielli im që ma ngrohe shpirtin,motivi i jetës sime,princi jonë ogreni. Ndryshe, Dua së fundi ka publikuar datat e turneut botëror i cili fillon në vitin 2020. Me 10 Mars 2012 URIME PA VIZA NE BIBER - hahaha. This Rare Elite drops Blueprint: Rustbolt Kegerator, which you need to unlock the Rustbolt Inn and enable the daily quests from visitors for the Outside Influences achiev. (Diss Për Tingullin 3 Edhe Per Ritmin e Rrugës) (Background : "SE JU HA PËR S'GJALLI") Rebeli Kurrgjo S'kan Shpik, Qa Kan Me Shpik Kurrgjo S'ka Ndodh, Qa Ka. Fone për iOS (shërim të dhënave iPhone) ose Wondershare Dr. T'verteten tu munu ka une me shty Tash po kom qef qat koh me mujt mrapa me kthy. ' Shikojeni foton: Ndryshe, Vera dhe Besniku kanë shkuar në Japoni ku po kalojnë kohën së bashku, […]. Kjo lumturi vazhdon te rritet bashke me ty cdo ditë e më shume. Dakort I thashe unë,aty për aty. Kjo për faktin pasi që sot feston ditëlindjen bashkëshorti i saj, Rori, transmeton Gazeta Express. Ai ka pranuar urime të shumta nga kolegët dhe miqtë e tij, duke përfshirë këtu edhe këngëtaren shqiptare me famë botërore Rita Orën. Jam i sigurt se flas për të gjithë 106 shtegëtarët e kishës sonë, që shtegtaria në Israel. Acesta se antrenează cu un. RTL Anetar i ri. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Graniti i. Në këtë ditë të veçantë Arditi ka marrë urime të shumta, por një dedikim shumë prekës ia ka bërë djali i tij Joni i cili ndodhet në SHBA. Showing page 1. "Urime ditëlindjen ylli im", shkroi ajo krahas fotografisë që publikoi. Edhe 100 role të tjera". Ndaj fotografi dhe video, dërgo mesazhe dhe merr. ID3 cTIT3'Encoded with Ashampoo Music Studio 3. previous article. "Urime ditëlindjen vëllai im!! Ditëlindja e parë si baba! Shumë e lumtur për ty dhe familjen tënde të vogël! Të uroj bekime për shumë vite", ka shkruar Dua në urimin e saj përkrah fotografisë me reperin. Urime për ditëlindje engjëllit tim. vllau im numan per ty sot un po shkruj fjalet e arta nga ti ne zemer mjan ba tatu jeta e veshtir por shum dyt kemi mesu xhdo her tu fol per fe e per jeten qe ekalum nuk muj me u anku asnje her nga ti vella sa her qe kam pas nevoj ti mke dal ne krah sa her qaj kemi pi te dashmir tu kesh e tu fol kur prej dashnis. “Vëllai im i dashur! Sot është një ditë e veçantë jo vetëm për ty, por për të gjithë ne. Faleminderit zot për këtë mrekulli që më ke fal. Convert documents to beautiful publications and share them worldwide. Ne rrinim gatitu te gjithë para mendimit të tij regjizorjal ,në zberthime të hollësishme të cdo skene…Në një cast , pashë pranë djalit tim 2 vjecar…Pa e ditur se është djali im,e kish zgjedhur vete ne kopësht. Djali im sot e ka ditelindjen! Sot nje vjet ishte dita më e lumtur e jetës sime. Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, e ka shfrytëzuar llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, për t'ia uruar ditëlindjen vëllait të tij, Taulant Xhakës, shkruan Gazeta Express. 80 - Gusht 2017 pmp_MG_17-02683_Easter-European-Generic_01_POSTER_Albania_295x378mm_v08. Geburtstagsgrüße in 40 Sprachen. Mezi pres që ti të rritesh dhe unë të ndjekë çdo hap të jetës dhe. Sot feston ditëlindjen babai i Baby G-së. "Urime ditëlindjen ylli im", shkroi ajo krahas fotografisë që publikoi. He sings devotional songs, chiefly Haridasa compositions, and carnatic classical mus. 23 mil Me gusta. Me një postim në Instagram, Rita i ka uruar ditëlindjen vëllait të saj të dashur. “Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. "Dëshiroj që ti të jesh i lumtur, sot e përgjithmonë i dashur" - shkruhej në mesazhin e postuar nga ledi Mesi, duke ditur momentin e vështirë që po kalon bashkëshorti i saj. Urime Per Ditelindje. Graniti ka publikuar, një video përmbledhëse të fotografive të tyre më të bukura. " Babinjo,ti…. Urime ditlindjen vllau im”. Poezi per motren e vogel per ditelindje favorable for businesses and shops for rent or for sale. Translation memories are created by human, but computer aligned, which might cause mistakes. A post shared by MOZZIK (@mozzik) on Jun 12, 2019 at 3:00pm PDT. Armenisch, Tsenund shnorhavor. 2018 ora 11:50 Bekimi im, jeta ime sot 1 vjet ma jepe epitetin e te qenurit Baba, jam Babi ma i lumtur ne bote qe kam nje vajze si ti! Rroa ime urime ditelindjen e pare festofsh gjithemone me shendet e me gjitha te mirat e Zotit. Nuk kishin edhe si të m…. Zoti na bekoi me ardhjen ne jetë të më të dashurit tone ogreni. Urime datëlindja vllau im i vetmi e i vërteti @getinjo Zoti na dhashtë shëndet e sukses s'bashku ë Të Dua ë #2EURO #happybirthday. Jam i sigurt se flas për të gjithë 106 shtegëtarët e kishës sonë, që shtegtaria në Israel. Është bukur të jesh i vërtetë dhe i sinqertë me veten tende me parë dhe pastaj me të tjerët. Predikuesi amerikan për COVID-19: Zoti po na dënon për martesat ‘gay’ Që prej nisjes së epidemisë së rëndë të koronavirusit në SHBA, disa anëtarë të ekstremit të djathtë kristian kanë fajësuar anëtarët e komunitetit LGBTQ për përhapjen e COVID-19. grill dessert rezept jacques roulet genovese le-m12-d2 forum schnuller noch mit 14 jahren meaning ultraderecha suecia y england hockey tv listings bile peklo stahuj cz daiwa millionaire 6hm sparez bowling alley lurgio gavilan el comercio digital cuny direct admissions e drejta e autorit ne be For Alcorcon Spain round faces with fine hair work. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a gezuar, ditelindjen, shoqja, ime, gezuar ditelindjen vellai im, gezuar ditelindjen zemra ime, gezuar ditelindjen mami, gezuar ditelindjen urime, gezuar ditelindjen motra ime, gezuar ditelindjen babi e gezuar ditelindjen mbesa ime. Këtë gjë e ka bërë të ditur në profilin e tij në Facebook, gazetari Artur Çani. Urime datëlindja vllau im i vetmi e i vërteti @getinjo Zoti na dhashtë shëndet e sukses s'bashku ️ Të Dua 🙏🏻 #2EURO #happybirthday. Urime dhe me Fat Ditelindjen ! Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une dhe shume te tjere jane duke festuar diten kur ti erdhe ne kete Bote dhe e bere Boten tone me te mire, ti e bere nje bote me te lumtur per ne. Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumturin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te. 🌈 Per mua je hero e ashtu veprove qdo qast te jetes um gezove e do mbetesh ashtut si te njoh Babai im Hero 👨‍👦 Per mua ter kto vite udhtove punove durove ndertove e zemren ma Gezove 💗. Gezuar ditelindjen urime. T Ñ{R™ øµ§[\Ôqæ£ àE ´ZQY = ËÏ_²`ä ÉÁ # ]ËÇ­»¿W E¦þç·1 @Þ ð®. [Cyril J Weir] -- Reflecting the shift which has recently occurred in approaches to languages testing in response to devel. Our mission is to empower and inspire people, brands and publishers to get creative with their visual storytelling. The four-str. "Je Krenaria jone nga zemra Babi ta uroné Ditlindjen te kesh fat ne jeté Lumturi ne familje Dhe jam krenar qe te kam je shembull i te rive si duhen te sillen ne fush dhe je shembull qe diné nga vjen dhe nuk e deshpron kurr familjen dhe shiptarin Urime dhe i bofsh 100 vjet", ka thënë Ragip Xhaka. Zoti na bekoi me ardhjen ne jetë të më të dashurit tone ogreni. Vidyabhushana - Wikipedia. UROJ FATE MBARSI KUDO LIKE SHAR. Lajmi i ardhjes tende ne jete ishte […]. Ekipi anglez me urdhër të teknikut gjerman, organizoi një seancë stërvitore online por edhe për të festuar ditëlindjen e një prej talenteve të skuadrës si Harvey Elliot. urime per ditelindjen vllau im. This video is unavailable. "Inspirimi im në jetë për gjithçka, Urime ditë. Të dëshiroj fat në të gjitha sferat e jetës dhe më së shumti të dëshiroj harmoni dhe lumturi me të gjithë ata persona që janë pjesë e jetës tënde. Urime ditëlindjen Liani im, jeta ime. Endroj te me shtrengonte fort ne gjirin e ti. Gezuar ditelindjen i dashur vella. Uroj qe bukuria dhe lumtura te te rrethojne ty, jo vetem ne kete dite speciale per ty por gjithmone. Jam me fat qe je pjese e jetes time", ka shkruar ai. Share on Facebook Share on Twitter. ÿØÿÛC ! "$" $ ÿÛC ÿÀ € " ÿÄ ÿÄe ! ! 1 AQ "aq ‘ 2¡± #BÁÑðRáñ $3brC‚ %4S’¢Ò5Uc“”²ÂÓ&DTVsƒ•Ã6E£dv¤³´Ä'Ftu„–ÔÿÄ ÿÄ !1 A Q "2a q B‘¡±ÁÑ#3Rð CáñÒr‚’¢ÂÿÚ ?öR „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ °Öµ­ D¶ûγªØé´?õ—w ¢ß«ˆ Tñ¿Ä]3à ½â]D6­F …gmÍ ¸®ïÂÁéÔž€/ xuᇈ iŽ#Ô¸Ó‰uÓa¦Š. Allahu te past shberbly me xhenet vllau im”. Gezuar ditelindjen vellai im @klajdiharuni Me fat qe te kam ", e ka uruar Flori shokun e tij. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Sot ti mbush 26 vjeç. Feronit Shabani, i njohur me emrin artistik Fero, sot (8 korrik) feston ditëlindjen. Subscribe to The News-Press today and save on home delivery services in Ft. Fone for Android (të dhënat e shërimit Android) (shkarkuar. ti je perfekt! Ne do të përjetojmë shumë gjëra të mira në jetë, njëra do të vijë së shpejti!. " Babinjo,ti…. Please try again later. I kam ble 6 parë çorapa edhe jo gjithfar çorapa, po asi me ngjyra të bukura se mduket se vetëm të zeza mban aj – e mu më pëlqejn ngjyrat. Shumë urime, Kapiten. Geburtstagswünsche geburtstagkostenlos. Urime Ditlindja. gefeliciteerd vertaling in het woordenboek Nederlands - Albanees op Glosbe, online woordenboek, gratis. Sot është një ditë e veçantë në familjen e Vesa Lumës dhe Big Bastës. Sa here qe ata shkulin, aq here shperfaqen dhe plasin cmimet e Profesor Yllit. joyeux anniversaire de traduction dans le dictionnaire français - albanais au Glosbe, dictionnaire en ligne, gratuitement. Ajo ndau me ndjekësit disa foto në Instagram, në të cilat thotë fjalë tejet të mira për të ëmën. Qofshin ditet tuaja te mbushura me miresi dhe dashuri. "Urime ditëlindjen e 21-të, Endriti ynë i dashur! Ndoshta ke pasur dëshirë ta takosh shoqërinë, por Lumja e unë jemi të gëzuar që edhe këtë vit jemi të gjithë në shtëpi për t'i rikujtuar çastet kur ke lindur, kur ishim larg njëri-tjetrit në prillin e vitit 1999 dhe kur Kosova nuk ishte ende shtëpia jonë e lirë. Shumë fat dhe urimet më të mira për fëmijën më të bukur të gjithë universit në ditëlindjen e tij. A Spahiu Postuar ne 10 Shkurt 2020,17:02:40 0. Përpara se të nisej stërvitja e pazakontë si në kohën e COVID-19, me lidhje live, […]. Tortë Ideale Për Ditëlindje Dhe Festa (Torta Di compleanno ) كعكة مثالية لعيد الميلا - Duration: 10:07. Porosita shumë dhurata për ty por nuk mi sollën dot sepse nuk lejohet të dalësh. Një urim i veçantë për Zanfinën erdhi nga motra e saj, këngëtarja e mirënjohur, Adelina Ismaili. Gjithmon Do Jesh Ne Zemrat tona Alban. Një urim i veçantë ka ardhur edhe nga vajza e tij, Edona e cila dhe ka publikuar disa fotografi. E dua pa fund…Me te kaloj castet me te bukura te jetes sime. "Herzlichen Glückwunsch zum Geburtstag" heisst auf. Elita nga atje jo rrallë herë ka bërë paraqitje të ndryshme në rrjetet sociale. Ylli i Barcelonës ka marrë mijëra urime në Instagram për ditëlindje, por më i veçanti ka qenë ai i dërguar nga gruaja e tij Antonella Roccuzzo. U ktheva në shtëpi dhe fillova edhe më tej të ballafaqohesha me ofertën që më ishte fare pranë. Burri im ishte ne punë, kështu që une nuk kisha ç'të bëja: qëndroja aty dhe i dëgjoja frymëmarrjet e thella përplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Edhe 100 role të tjera". Urime ditëlindjen Liani im, jeta ime. T Ñ{R™ øµ§[\Ôqæ£ àE ´ZQY = ËÏ_²`ä ÉÁ # ]ËÇ­»¿W E¦þç·1 @Þ ð®. Urime datëlindja vllau im i vetmi e i vërteti @getinjo Zoti na dhashtë shëndet e sukses s'bashku ë Të Dua ë #2EURO #happybirthday. Mi piace: 23. Sot ka festë në shtëpinë e Adrola Dushit. fraza urime per ditelindje ditelindje, thenie per com. poezi per ditlindje te vellait -. Geburtstagsgrüße in 40 Sprachen. ID3 cTIT3'Encoded with Ashampoo Music Studio 3. Me një postim në Instagram, Rita i ka uruar ditëlindjen vëllait të saj të dashur. 11,727 likes · 93 talking about this. Edhe 100 vjeç vëllai im. Je dhe do t mbetesh modeli im si prind i perkryer per femijet e mi ne te ardhmen. Gezuar ditelindjen kunati im favorable for businesses and shops for rent or for sale. A post shared by MOZZIK (@mozzik) on Jun 12, 2019 at 3:00pm PDT. Recent Comments for dyqane ne shitje ne tirane sot urime per ditlindje per shoqen e ngusht urime fejesa poezi dyqan per shitje ne bllok tirane kerkoj te blej dyqan ne tirane leter personale shoqes per ditelindje thenie per tezen urime per diplomim te vajzes ese per mesuesen wikipedia urime per. Urimin e percjell kjo kengee ne vazhdimm----. The daytime running lamps at the front, alloy wheels, part digital instrument console, and key shutter mechanism do aid in making the Yamaha Sniper 150 a class above. Në familjen e Rita Orës ka festë, vëllai i saj Doni feston ditëlindjen. Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana janë prindër të katër fëmijëve, tre vajzave dhe një djali. Në familjen Mustafa sot ka festë. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Ne cdo pjese te Shqiperise, edhe aty ku eshte pushtuesi, ngrihen flamujt kuq e zi. tv Ai sot feston ditëlindjen dhe një urim nuk ka munguar nga Nora e cila ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të vëllait. Qofshin ditet tuaja te mbushura me miresi dhe dashuri. It is organized in an open space and an interior toilet, has a floor height of 5 meters which allows the duplex floor to be split. notes on my guitar trendafil i respektuar regjistruar me jan. Pershendetje dhe urime Gezuar ditelindjen Kosovarka 🎉 Thread Gezuar ditelindjen Kosovarka 🎉. Our mission is to empower and inspire people, brands and publishers to get creative with their visual storytelling. Urimet me te bukura per ty -linda GEZUAR: pin. "Dëshiroj që ti të jesh i lumtur, sot e përgjithmonë i dashur" - shkruhej në mesazhin e postuar nga ledi Mesi, duke ditur momentin e vështirë që po kalon bashkëshorti i saj. ' Shikojeni foton: Ndryshe, Vera dhe Besniku kanë shkuar në Japoni ku po kalojnë kohën së bashku, […]. Allahu te past shberbly me xhenet vllau im”. urime ditlindja vllau im. Vihet Petro ne siklet, nis urim nga Kanadaja. Djali i mesfushori të Juventusit, Claudio Marchisios, ka festuar ditëlindjen. Mesfushori i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka feston sot 28-vjetorin e lindjes. 11,719 likes · 81 talking about this. Found 18 sentences matching phrase "urime ditëlindjen". Faleminderit që ke qenë shoqja ime më e mirë dhe frymëzimi im!", ishte mesazhi urues që ka shkruar Rita. "E ke thënë vetë, rrugën e kemi të gjatë bashkë. Please try again later. Urime ditëlindjen. Unë të uroj nga zemra të bëhesh 100 vjeç, plot shëndet e shumë suksese në karrierë”, ka shkruar Granit Xhaka. Geburtstagsgrüße in forty sprachen easybirthday. Por ku esht aj engjul ne ket dit te zi. 19-02-2010, 09:07 PM #42. Urime ditelindja ,Vella ! Te paqa me jete te gjate ! Oh a mund ta shpreh keshtu urimin per ditelindjen Tende,Vella a mundem apo shpirti ma thote me nje ze shpirti motre te paqa me jete te gjate apo si ta them e gjora moter ,si ta shpreh urimin per ditelindjen Tende. ME TE VIZITUARAT E 24 OREVE. Urime Ditëlindja Ditëlindjen ta uroj Fat dhe lumturi Të dëshiroj Njëqin vite të jetosh Paq gëzim dhe shëndet Dëshira tu bëftë realitet Urime ditëlindja Ta uroj me gjithë zemer Shoku im i mirë. Në 45-vjetorin e lindjes, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga më të dashurit e saj, e për t'ia bërë këtë ditë edhe më speciale, urime të bukura i kanë dedikuar edhe motrat. Urime Per Ditlindje. Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten! Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Urime ditlindjen moter edhe shum te tjera te dashuroj ne jet te jesh e lumtur per gjithmon. Kioska ne shitje te perdorura favorable for businesses and shops for rent or for sale. Në këtë ditë të veçantë Arditi ka marrë urime të shumta, por një dedikim shumë prekës ia ka bërë djali i tij Joni i cili ndodhet në SHBA. Shum urime per tyy <3 Qyteti : viti - Postuar me: May 13, 2015 7:02 am Email. Just For Fun. Jemi shumë krenarë dhe të bekuar që të quajmë ty djalin tonë. Që në mëngjes herët , pas kundrimit të hënës më të plotë se e plota, pas humorit të mbrëmshëm , dita lindi plot diell dhe gezimi u sipërua …. Gëzuar ditëlindjen djali im”, shkruan këngëtarja krahas fotos së tij. danjell urime ditelindje sms poezi. Te duam pa fund;Mami,Babi dhe vllau Lismiri! 😘 😘 😘 Mehr anzeigen. Të kesh shëndet, fat dhe lumturinë e kësaj bote", ka shkruar Vesa, krahas fotot ku shfaqet me djalin e saj, të dy tepër të lumtur. Found 18 sentences matching phrase "urime ditëlindjen". Urime datëlindja vllau im i vetmi e i vërteti @getinjo Zoti na dhashtë shëndet e sukses s'bashku ë Të Dua ë #2EURO #happybirthday. “Kohet e veshtira na bejne dhe me te forte, kohet me lumturi si sot na motivojne… Gezuar ditelindjen vellai im @klajdiharuni Me fat qe te kam ”, e ka uruar Flori shokun e tij. Këtë gjë e ka bërë të ditur në profilin e tij në Facebook, gazetari Artur Çani. Nuk e lejoj rasti me u politizu sepse kam kërkesë edhe nga babi i tij që rasti të zbardhet, s’ka kërkesë me politizu mos e abuzoni emrin e tij por. Një nga personazhet më të dashur të publikut, juristja Eni Çobani, është edhe një nga zonjat që tregon shumë kujdes për veten dhe për look-un e saj në çdo dalje publike, shkruan Gazeta Blic. Urimet me te bukura per ty -linda GEZUAR: pin. The four-str. 2018 ora 11:50 Bekimi im, jeta ime sot 1 vjet ma jepe epitetin e te qenurit Baba, jam Babi ma i lumtur ne bote qe kam nje vajze si ti! Rroa ime urime ditelindjen e pare festofsh gjithemone me shendet e me gjitha te mirat e Zotit. Sot ka festë në shtëpinë e Adrola Dushit. Publishing platform for digital magazines, interactive publications and online catalogs. It is organized in an open space and an interior toilet, has a floor height of 5 meters which allows the duplex floor to be split. Krijo një llogari ose futu në Facebook. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me. Urime Per Ditelindje. Urime per ditelindje favorable for businesses and shops for rent or for sale. urime ditlindja mesusja jon ta uroj gjithmon ditlindje kam deshir te qofsh e lumtur ne jeten tane dhe te jesh e lumtur <3 <3 <3 Qyteti : marche-en-fammene - Postuar me: August 25, 2014 2:25 pm Email. Vera e uron Sevenin: Urime ditelindjen djali im - ti kuptimi i jetës sime 23 mars 2020 - 20:00 Sot për çiftin e njohur të estradës shqiptare Sunaj Saraçi&Vera Oruçaj ka festë të vërtetë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". Jul 03, 2019 · When used properly, disinfecting wipes can be safe enough to use on children's toys. Djali i mesfushori të Juventusit, Claudio Marchisios, ka festuar ditëlindjen. “Miq shok dashamir ju njoftoj se sot vllau im Mendim Kurtishi humbi jeten tragjikisht ne moshen 23 vjeqare. Në këtë ditë të veçantë Arditi ka marrë urime të shumta, por një dedikim shumë prekës ia ka bërë djali i tij Joni i cili ndodhet në SHBA. Gëzuar Ditëlindjen edhe 100. Njeriu në hije i qeverisë, këshilltari i Ramës, Endri Fuga ka festuar si sheik ditëlindjen e djalit të tij 1-vjeçar. A post shared by MOZZIK (@mozzik) on Jun 12, 2019 at 3:00pm PDT. Edhe 100 vjeç lal, e gjithe te mirat. Që nga moment që erdhe në jetë solle dritë në shtëpinë tonë dhe na i mbushe zemrat me shumë dashuri. MA GËZOFSH DITËLINDJEN NIPI IM. Gold AG - Trim Jezerci. Urime ditlindjen vllau im”. Me një foto të publikuar në llogarinë e saj 'Instagram', ajo ka shkruar 'Urime ditëlindjen, Niku im. Urime Per Ditlindje is on Facebook. any student that plans on attending the school, come here and enjoy yourself. Sepse: Është bukur të jetosh me pasion. Djali im sot e ka ditelindjen! Sot nje vjet ishte dita më e lumtur e jetës sime. Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të Zanfinës, teksa ka shkruar "urime ditëlindjen princesha ime, fituesja ime, e dashura ime e bukur, dielli im, të dua përgjithmonë. “Urime ditëlindjen Mozzik, përveç se je burri im ti je edhe shoku im më i ngushtë! Në çdo qenie njerëzore dua të ndryshoj diçka, por jo tek ty. me fal per vonesen se dija se kishe pasur ditelindjen urimet me te mira e u befsh 100 vite 2 agosto 2008 16:58 **GISHTEZA** ha detto. Të dua shumë !", sh. Ti e di se ke një vend shume te vecante ne zemren time që askush tjeter nuk mund ta permbush perveq teje. me lule ne dor me rrespekt shpirtror me dashuri te vertet me zemer te sinqeert ''urime ditlindja '' i bafsh 100 vjet Qyteti : esslingen - Postuar me: September 7, 2011 2:30 pm Email. Që në mëngjes herët , pas kundrimit të hënës më të plotë se e plota, pas humorit të mbrëmshëm , dita lindi plot diell dhe gezimi u sipërua …. Vidyabhushana - Wikipedia. Atehere ishe i vogel, tash je ne rini. Pse kom dal qisi tip , tipik kry ne veti Pidhav te sodit jav qoj gishtin , secilit ka njo ja shkepi Dor sterheki ne loj , se kom hi kogja si fell Pse boj muzik per qefi, sikur shota ktyneher Babz kjo osht loja jona , u kon e planifikume Se bojna hite ne mes te dites , te te te palikfidume Pse jena ma te fortit , se u kon nplan. – Kjo pusullë normalisht do të humbë por dhurata që e shoqëron shpresojmë të qëndrojë gjithmonë me ju për t’ju kujtuar se sy miq si ne ju duam shumë. Urime ditëlindja vllau im”, shkruan Graniti krah fotos ku të dy shfaqen kokë më kokë duke fjetur. urime ditlindja mesusja jon ta uroj gjithmon ditlindje kam deshir te qofsh e lumtur ne jeten tane dhe te jesh e lumtur <3 <3 <3 Qyteti : marche-en-fammene - Postuar me: August 25, 2014 2:25 pm Email. Top Channel Albania 260,676 views. Neve si femra na rrite me integritet qe te ndihemi te barabarta dhe te jemi te pavarura. the school offers a great amount of oppurtunities for the students that attend the school. Top Shelf Bulldogs prides itself on offering superior quality AKC English Bulldog Puppies & AKC Frenc. Ke qarë, ke qeshur, ke lozur bashkë me mua. Urime Per Ditlindje. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. la mulţi ani obţinute în dicţionarul română - albaneză la Glosbe, dicţionar online, gratis. E dua pa fund…Me te kaloj castet me te bukura te jetes sime. MA GËZOFSH DITËLINDJEN NIPI IM. Urime ditlindjen vllau im”. Shkollimi i sistemit arsimor ne Kosovën e para luftës, ka dhënë kuadro arsimore me shkollime të ndryshme: Shkolla normale (sistemi 5 vjeçar, që pastaj ulet në atë 4 vjeçar) – me titull të fituar: mësues, Shkolla e lartë Pedagogjike (e profilizuar për arsimtarë klasor apo lëndor) me kohëzgjatje 2 vite studimi, në nivel. Merkel beendet Besuch bei Trump Freundlich im Ton hart in der Sache: 1: Malcolm Nance: “Russia owns Trump” 1: Billings MT Trump calls on Tester to resign over allegations against Jackson: 1: North Korean Media Hails Summit As Trump Presses For Full Denuclearization: 1: Thomas Frank : Je ne sais plus quoi penser de Donald Trump idiot ou. Një nga yjet e familjes është padyshim, Rita Ora, e cila ka arritur suksese të mëdha në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. Është bukur të kesh njohuri. Urime nga dy miq të vjetër. Brooklyn është rritur tashmë! David Beckham me rastin e 16 vjetorit të djalit, Brooklyn, ka postuar disa foto të sotme dhe disa kur ai ka qenë i vogël. august 25 ; dhe nis e. Sot është një ditë e veçantë në familjen e Vesa Lumës dhe Big Bastës. Lidhu me shokët, familjen dhe njerëz të tjerë që i njeh. Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumutrin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me. 2,454 likes · 58 talking about this. Sot ai feston ditëlindjen e tij të 22-të sot. Jo ç'do dite eshte e bukur, por ç'do dite ka bukurine e saj dhe ti je bukuria e diteve tona. Ylli i Barcelonës ka marrë mijëra urime në Instagram për ditëlindje, por më i veçanti ka qenë ai i dërguar nga gruaja e tij Antonella Roccuzzo. Full text of "The Sydney Morning Herald 26-04-1913" See other formats. Veq ket engjul e kerkoj skam tjera deshira. Okazione me te fundit per dyqane dhe lokale ne shitje poezi urime per lindjen e djalit biznes ne shitje banesa me qira gjakov urime ditelindjen per tezen sa kushton grami i argjendit urime per ditelindje per femije 1 vjec urime per lindjen e nipit kondicioner inverter daikin ne shqiperi cmimet e dyqaneve ne nje poezi per vellain tim. E arsyeja për këtë ditë […]. Harper ka f. Andrra Destani bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha sot në ditëlindjen e të birit të tyre ka disa fjalë mjaft emocionuese që ia dedikon atij. Urime edhe per shume e shume vite te tjera. To connect with Urime Per Ditlindje, join Facebook today. "Je Krenaria jone nga zemra Babi ta uroné Ditlindjen te kesh fat ne jeté Lumturi ne familje Dhe jam krenar qe te kam je shembull i te rive si duhen te sillen ne fush dhe je shembull qe diné nga vjen dhe nuk e deshpron kurr familjen dhe shiptarin Urime dhe i bofsh 100 vjet", ka thënë Ragip Xhaka. Teksa ka uruar djalin e Lumi B me rastin e ditëlindjes, ajo ka publikuar edhe një foto të 6-vjeçarit ku shkruan: "Urime ditëlindjen për burrin e ardhshëm të vajzës sime. A post shared by MOZZIK (@mozzik) on Jun 12, 2019 at 3:00pm PDT. Maki hair - part 1 - Roblox Events Archives - Roblox Scripting Tutorials | How To Script On Roblox Roblox Scammers Part 1 by darkyoshi973 on DeviantArt The Roblox Obby Part 1 Mine. Përmes një postimi të publikuar në llogarinë e tij personale, Instagram, Mozzik zgjedh këto fjalë për të uruar […]. the school is located around a lot of stores and businesses that offer plenty of jobs to the students attending school. Ti je drita e jetës, krenaria dhe gëzim im. Ne cdo pjese te Shqiperise, edhe aty ku eshte pushtuesi, ngrihen flamujt kuq e zi. Mami @xhensilamyrtezaj Shyqyr qe te pruni Zoti afer meje qe po i shtyn keto ditet e karantines pa merzitje. E urimin më të veçantë, Xhensila padyshim se e mori nga bashkëshorti i saj, Bes Kallaku. This Rare Elite drops Blueprint: Rustbolt Kegerator, which you need to unlock the Rustbolt Inn and enable the daily quests from visitors for the Outside Influences achiev. Lustige seiten 'glad birthday' in fast allen sprachen. "Urime shpirti edhe 100 vite të lumtura", shkroi ajo. Albanian News UK August 2017. Një urim i veçantë ka ardhur edhe nga vajza e tij, Edona e cila dhe ka publikuar disa fotografi. Rinorit te vogel shum suksese u rrite i lumtur dhe me shum shendett. Urimet me te bukura me foto video. SendKeys "{alt+Tab}" doesnt work :P If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. al shqiptaria balkanweb balkanweb. Përveç kësaj Andrra rrëfen edhe kohën kur erdhi në jetë Ansi i vogël i cili edhe ju ka ndryshuar jetën e tyre, shkruan GazetaBlic. Just For Fun. org Vidyabhushana (1952-) is a vocalist from Karnataka. Përmes një postimi të publikuar në llogarinë e tij personale, Instagram, Mozzik zgjedh këto fjalë për të uruar […]. "Urime ditelindjen treçereku im më i mirë": Bes Kallaku i bën Xhensilës urimin më romantik. Albanisch, Urime ditelindjen. Ndryshe, Dua së fundi ka publikuar datat e turneut botëror i cili fillon në vitin 2020. Me 10 Mars 2012 URIME PA VIZA NE BIBER - hahaha. Ishte vëllai i tij Graniti i cili publikoi një foto bashkë me të dhe i uroj ditëlindjen. Jemi shumë krenarë dhe të bekuar që të quajmë ty djalin tonë. Vera e uron Sevenin: Urime ditelindjen djali im - ti kuptimi i jetës sime 23 mars 2020 - 20:00 Sot për çiftin e njohur të estradës shqiptare Sunaj Saraçi&Vera Oruçaj ka festë të vërtetë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". Një nga yjet e familjes është padyshim, Rita Ora, e cila ka arritur suksese të mëdha në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. “Vëllai im i dashur! Sot është një ditë e veçantë jo vetëm për ty, por për të gjithë ne. kur lëviz askush s'e ndjen,. Edhe 100! Unë mezi kam pritur për këtë ditë gjatë gjithë vitit, Urime për ditelindjen engjëllit tim të çmuar. Postimet e reja. Të dëshiroj fat në të gjitha sferat e jetës dhe më së shumti të dëshiroj harmoni dhe lumturi me të gjithë ata persona që janë pjesë e jetës tënde. urime ditelindjen vllau im poezi. Urime ditelindja ,Vella ! Te paqa me jete te gjate ! Oh a mund ta shpreh keshtu urimin per ditelindjen Tende,Vella a mundem apo shpirti ma thote me nje ze shpirti motre te paqa me jete te gjate apo si ta them e gjora moter ,si ta shpreh urimin per ditelindjen Tende. Sfoglia parole milioni e frasi in tutte le lingue. danjell urime ditelindje sms poezi. Urime Per Ditelindjen Edhe 100、ジロカストラ - 「いいね!」5,173件 - MIRSE VINI DJEME E VAJZA SHQIPTAE MBAR BOTES. Në këtë ditë të veçantë Arditi ka marrë urime të shumta, por një dedikim shumë prekës ia ka bërë djali i tij Joni i cili ndodhet në SHBA. urime ditlindja mesusja jon ta uroj gjithmon ditlindje kam deshir te qofsh e lumtur ne jeten tane dhe te jesh e lumtur <3 <3 <3 Qyteti : marche-en-fammene - Postuar me: August 25, 2014 2:25 pm Email. Je dhe do t mbetesh modeli im si prind i perkryer per femijet e mi ne te ardhmen. Urimit të të atit i janë […]. 30 mijë pëlqime. The four-str. Ti je i dashur për atë se çfarë je, për llojin e njeriut që do të bëhesh dhe një bir i mirë që gjithmojnë do të jesh". Djali i tyre, feston ditëlindjen. Modelja tregoi se sot feston ditëlindjen djali i tij Troi. Endroj te me shtrengonte fort ne gjirin e ti. "Gezuar ditelindjen shpirti im. Titulli: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Sat Oct 24, 2009 1:21 am Desha te uroja kushuriren time qe ne dt 23 kishte ditelindjen i uroj te behet edhe 100 vjece dhe me jete te lumtur te kam shum xhan yllo puc:). Afrikaans veels geluk met jou verjaarsdag albanisch urime ditelindjen armenisch tsenund shnorhavor baskisch zorionak!. Të dëshiroj gjithë lumturinë e kësaj bote. Isha shumë e vogël tek vendi im i preferuar, aty ku unë e ndija vetën e sigurt dhe e qetë isha afër teje. Browse milions fjalët dhe frazat në të gjitha gjuhët. Dhe nuk ka munguar urimi i vëllait të tij, Granit Xhaka në këtë ditë të veçantë për të. 11,727 likes · 93 talking about this. Dhe surpriza e parë në këtë 52-vjetor, ka qenë pikërisht një buqetë me lule e vajzës së tij të vogël, Annës, e cila ka pritur mesnatën për t'i uruar të atit ditëlindjen. 23 mil Me gusta. Gjithashtu me urim të veçantë e me fotografi të njëjtë erdhi edhe bashkëpunëtori dhe shoku i tij Bruno. To connect with Urime Per Ditlindje, join Facebook today. Albanisch, Urime ditelindjen. Geburtstagswünsche geburtstagkostenlos. Gëzuar Ditëlindjen edhe 100. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a gezuar, ditelindjen, vellai, gezuar ditelindjen zemra ime, gezuar ditelindjen mami, gezuar ditelindjen urime, gezuar ditelindjen motra. – Dashuria të mos rreshtë asnjëherë. me fal per vonesen se dija se kishe pasur ditelindjen urimet me te mira e u befsh 100 vite 2 agosto 2008 16:58 **GISHTEZA** ha detto. Unë të uroj nga zemra të bëhesh 100 vjeç, plot shëndet e shumë suksese në karrierë”, ka shkruar Granit Xhaka. "A thua valle eshte e vertete, se me kete Pilon te gjen. Urime Shqiperi, si sot 100 vjet me pare u clirove nga pushtuesit, u arrit qellimi, sot kemi qellime te reja qe perputhen me qellimet e vjetra ose jan po te njejtat qellime qe i kemi trasheguar, sot hedhim hapin e pare per Shqiperine Natyrale. Një nga yjet e familjes është padyshim, Rita Ora, e cila ka arritur suksese të mëdha në skenën muzikore ndërkombëtare, shkruan Indeksonline. P alban kastrati. URIME PER DITELINDJEN: pin. Urime ditëlindja vllau im”, shkruan Graniti krah fotos. Kto qe i shkruaj nuk jan poezi. Futbollisti i Bazelit ka marrë urime pafund sot, por një nga më të veçantët është ai i vëllait të tij, Granit Xhakës. Mami @xhensilamyrtezaj Shyqyr qe te pruni Zoti afer meje qe po i shtyn keto ditet e karantines pa merzitje. To connect with Urime Per Ditlindje, join Facebook today. Por duket që dyshja mbajnë shoqëri të mirë njëri me tjetrin, ndonëse ylli kosovar ka fshirë fotografitë me të, ndërsa ai jo, shkruan Indeksonline. Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumutrin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me. Urime Ditlindja. urime per ditelindjen vllau im. Shum shum te bukura ! BRAVO EMAUS. Sfoglia parole milioni e frasi in tutte le lingue. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Jo çdo ditë është e bukur, por çdo ditë ka bukurinë e saj dhe ti je bukuria e ditëve tona. Ne cdo pjese te Shqiperise, edhe aty ku eshte pushtuesi, ngrihen flamujt kuq e zi. Shpresoj që ta kesh një ditë të mrekullueshëm sepse ti je babai më i … Continue reading Urimi special i Baby G-së në ditëlindjen e. Bladeren milions woorden en zinnen in alle talen. Urimet me te bukura per ty -linda GEZUAR: pin. MA GËZOFSH DITËLINDJEN NIPI IM. Title: 13 Vell Xiii (75 80), Author: lek pervizi, Length: 181 pages, Published: 2017-03-04. Ditën e sotme moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka ditëlindjen. Urimin e percjell kjo kengee ne vazhdimm----. “Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten! Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. Feronit Shabani, i njohur me emrin artistik Fero, sot (8 korrik) feston ditëlindjen. joyeux anniversaire de traduction dans le dictionnaire français - albanais au Glosbe, dictionnaire en ligne, gratuitement. Convert documents to beautiful publications and share them worldwide. Lajmi i ardhjes tende ne jete ishte […]. Shpirti im ngeli aty u varos me ty e me ne u varos dashuria endrat rinia dhe gjithcka. “Miq shok dashamir ju njoftoj se sot vllau im Mendim Kurtishi humbi jeten tragjikisht ne moshen 23 vjeqare. Pavarësisht nëse gënjejmë për të shmangur ndonjë debat apo për t'u dukur më të zgjuar, gënjeshtra mbetet gënjeshtër. Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. pyte ata qka don perveq votheve edhe bleja at dhurat ose qka e ke pa kohve te fundit qe I ka pelqy boja at dhurat un qdo vit ja blej ka 1lir e dhurat shtes du me kqyr javen e fundit qfar preference ka edhe me ja bo qat dhurat mka shku mendja me ja ble 1tavolin tvogel me karrig se shum po ka qef me vizatu ulet aty e vizaton e llaptop qe e reklamon ne digitalb qikes tem ja. 11,727 likes · 93 talking about this. Uroj që të bëhesh Shembëlltur si Gjyshi Yt. This thread could give you ideas on how some pedals sound differently ran at 9V, 12V or 18V. ÿØÿÛC ! "$" $ ÿÛC ÿÀ € " ÿÄ ÿÄe ! ! 1 AQ "aq ‘ 2¡± #BÁÑðRáñ $3brC‚ %4S’¢Ò5Uc“”²ÂÓ&DTVsƒ•Ã6E£dv¤³´Ä'Ftu„–ÔÿÄ ÿÄ !1 A Q "2a q B‘¡±ÁÑ#3Rð CáñÒr‚’¢ÂÿÚ ?öR „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ „ °Öµ­ D¶ûγªØé´?õ—w ¢ß«ˆ Tñ¿Ä]3à ½â]D6­F …gmÍ ¸®ïÂÁéÔž€/ xuᇈ iŽ#Ô¸Ó‰uÓa¦Š. This feature is not available right now. Edhe 100 vjeç vëllai im. “Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. Gezuar ditelindjen i dashur vella. urime ditëlindjen Übersetzung im Glosbe-Wörterbuch Albanisch-Deutsch, Online-Wörterbuch, kostenlos. Të dëshiroj fat në të gjitha sferat e jetës dhe më së shumti të dëshiroj harmoni dhe lumturi me të gjithë ata persona që janë pjesë e jetës tënde. Biri im,Urime Ditëlindjen e 8-të. a po te merr malli kur nuk me sheh mua. Sot mami im feston ditlindjen per momentin eshte shum larg nga un dhe me mungon shum te dua shum mami im je me mira ne bot te perqafoj shummmmte dua te Vetem sot,mos mendo te tjeret Te dua oj nene,gjithnje te mendoj Te uroj ditelindjen dhe shume shendet Paq qetesi ne zemre,e lumturi ne jete E shtrenjta ime gezuar qofsh e lumtur gjithnje. pyte ata qka don perveq votheve edhe bleja at dhurat ose qka e ke pa kohve te fundit qe I ka pelqy boja at dhurat un qdo vit ja blej ka 1lir e dhurat shtes du me kqyr javen e fundit qfar preference ka edhe me ja bo qat dhurat mka shku mendja me ja ble 1tavolin tvogel me karrig se shum po ka qef me vizatu ulet aty e vizaton e llaptop qe e reklamon ne digitalb qikes tem ja. Kjo faqe ka per qellim. URIME,GOLE Therret Pilo pehlivani, me aq vrull sa s'i mbajne frenat:-Sot feston Grigor Jovani qe ka lindur bashke me rrenat. "Urime ditëlindjen e parë Kaia. Bladeren milions woorden en zinnen in alle talen. Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu Urime tqoft ditlindja baby ty pa mu Dije se ende un ty shum te duu. ME TE VIZITUARAT E 24 OREVE. Të kesh shëndet, fat dhe lumturinë e kësaj bote", ka shkruar këngëtarja pranë fotos ku shihe duke buzëqeshur me Lianin. Reactions: Alea. Urime Per Ditelindje. me fal per vonesen se dija se kishe pasur ditelindjen urimet me te mira e u befsh 100 vite 2 agosto 2008 16:58 **GISHTEZA** ha detto. Subscribe to The News-Press today and save on home delivery services in Ft. Sa here qe ata shkulin, aq here shperfaqen dhe plasin cmimet e Profesor Yllit. Të dua shumë !", sh. P alban kastrati. Vizitoni portalin TeksteShqip per me shume tekste dhe klipe shqiptare. Kjo faqe ka per qellim. Ai shkruan: "Për ty sot është një ditë shumë e […]. Në këtë ditë të veçantë Arditi ka marrë urime të shumta, por një dedikim shumë prekës ia ka bërë djali i tij Joni i cili ndodhet në SHBA. Ke qarë, ke qeshur, ke lozur bashkë me mua. "Urimet më të mira shoku im për ditëlindjen e 40-të", i ka shkruar Roberto Carlos. Edhe 100 vjeç lal, e gjithe te mirat. "A thua valle eshte e vertete, se me kete Pilon te gjen. the school offers a great amount of oppurtunities for the students that attend the school. Lavazh ne shitje favorable for businesses and shops for rent or for sale. Porosita shum dhurata per ty por nuk mi sollen dot sepse nuk lejohet te dalesh. Këtë gjë e ka bërë të ditur në profilin e tij në Facebook, gazetari Artur Çani. Shpresoj qe fati lumturia ,dhe sukseset te te percielli ty ne qdo hap te jetes ,shpresoj dhe deshiroj qe jeta jote te jete jote te jet shume e lumtur siq jemi ne te lumtur vetem me ekzistencen tende. urime diplomimi moter ; poezi per mbesen e vogel ; urime per ditelindje per kunaten ; urim per dajen ; ese per dajen ; urime ditelindjen miku im ; ese per vendlindjen ; pegi vreto ; poezi per ditlindje per moten e vogel ; butik per meshkuj ne prishtine ; 1 vjetori i fejeses ; urime ditlindja shoqe. T Ñ{R™ øµ§[\Ôqæ£ àE ´ZQY = ËÏ_²`ä ÉÁ # ]ËÇ­»¿W E¦þç·1 @Þ ð®. Mami im, edhe pse vitet po ikin fytyra jote engjellore po mbetet e njejte. Jeta Katolike 3. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen urime per ditlindje per shoqen e ngusht urime fejesa poezi poezi per ditelindje per nusen e vellait garazh per shitje ne tirane cmimet e dyqaneve ne qender te tiranes poezi per mbesen time urime ditelindjesh per binjake thenie per tezen urime per lindjen e nipit. Publishing platform for digital magazines, interactive publications and online catalogs. Sot feston ditëlindjen babai i Baby G-së. pyte ata qka don perveq votheve edhe bleja at dhurat ose qka e ke pa kohve te fundit qe I ka pelqy boja at dhurat un qdo vit ja blej ka 1lir e dhurat shtes du me kqyr javen e fundit qfar preference ka edhe me ja bo qat dhurat mka shku mendja me ja ble 1tavolin tvogel me karrig se shum po ka qef me vizatu ulet aty e vizaton e llaptop qe e reklamon ne digitalb qikes tem ja. Njeriu në hije i qeverisë, këshilltari i Ramës, Endri Fuga ka festuar si sheik ditëlindjen e djalit të tij 1-vjeçar. See the Appendix for some tips on using Send(). 30 mijë pëlqime. Neve si femra na rrite me integritet qe te ndihemi te barabarta dhe te jemi te pavarura. Jam me fat qe je pjese e jetes time", ka shkruar ai. Ndihem shume krnare qe kam nje vella si ai “motra per vlla jep koken …vllau per moter shkaterron botenn. Publishing platform for digital magazines, interactive publications and online catalogs. Të njejtën ditë që shkojmë te prindët vllau im e ka ditëlindjen. Urime Ditelindja Roni djali yne - YouTube. Harper ka f. Vajza e këngëtarit të njohur, Besart Halimit, feston sot ditëlindjen e saj të parë. Porosita shumë dhurata për ty por nuk mi sollën dot sepse nuk lejohet të dalësh. Jo çdo ditë është e bukur, por çdo ditë ka bukurinë e saj dhe ti je bukuria e ditëve tona. If you go. Urime Ditlindja. ÿÿx–𠬓ßïþ/ L÷p’»éV ÐJ éXÎâ\ŠÇvä‰ ‘Å «§'´År}³Æ P¢ Õâ åƒ °å·ƒþM¾Éäœl ã {‡¸[ÏY ™c ¸®¸•Ÿü Ýû Ùõë ƒßZÿþ¯õ·×¾¼¿Wú—ÿ'Úç0'1c7 e¬ ¹ïL÷³g 8 u 0m¾ê˜í¡A¢±ŽÎ eŒ¶8®| KŠÅa …Œ·X‘ÃÇÌ ¢Ý©‚Zx› ÕµŠr0¸õ™ 'ÒiÙ ê ÕN5. Solo por diversión. "Vëllai im i dashur! Sot është një ditë e veçantë jo vetëm për ty, por për të gjithë ne. Urime Ditelindja Vllau Im 3GP Mp4 HD Video Download – urime ditelindjen halla ime - OurClipart pin urime ditelindjen halla ime #19: pin. Të dëshiroj suksese të mëdha në të ardhmen, vullnet në punë/ mësime. Nene e dashur, fjalet jane te paketa qe te pershkruaj gjithe ate se cfare kam per te thene dhe uruar ty! Nene e dashur te uroj ditelindjen, dhe te uroje perplote dashuri dhe lumturi ne jeten tende, pasi qe je njeri nder personat qe e merito, dhe kete e them nga thellsia e zemres!. Ai publikoi një foto ku dy vëllezërit shihen duke fjetur gjumë pranë njëri-tjetrit […]. Shtegtaria në tokën e shenjtë 2018 Dom Pjetër POPAJ. Ndoshta aj do me gjen se Zemren e kam hapur per te. Graniti shprehet se dita e ardhjes në jetë të Taulantit është shumë e rëndësishme për të. "Lajmi […]. Te deshiroj gjithe lumturin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. Urime ditëlindja drita e syve te mij, Dielli im që ma ngrohe shpirtin,motivi i jetës sime,princi jonë ogreni. Publishing platform for digital magazines, interactive publications and online catalogs. To the one woman who made me who I am today!! Mummy!! Happy birthday thank you for being my best friend and my inspiration! @veraora ️ ️ ️ ️ ️ ️. Taulant Xhaka sot feston ditëlindjen, shkruan GazetaBlic. Alban Ramosaj është këngëtari i njohur shqiptar, i cili shquhet për pamjen e tij shumë të bukur dhe në formë. Urime Per Ditelindjen Edhe 100, Gjirokastër, Albania. Titulli: Pershendetje dhe urime Ditlindjesh Sat Oct 24, 2009 1:21 am Desha te uroja kushuriren time qe ne dt 23 kishte ditelindjen i uroj te behet edhe 100 vjece dhe me jete te lumtur te kam shum xhan yllo puc:). Graniti ka publikuar, një video përmbledhëse të fotografive të tyre më të bukura. Prej tyre janë shtatë djem dhe tjerat vajza. Re: Gezuar ditelindjen te bukures & te dashures Impuls Woooow kush na paska ditelindjen sot! Edhe 1000000 dite te lumtura si kjo e sotmja, qofsh gjithmone e buzeqeshur, paç vetem surpriza e gjera te mira ne jete!. Ai gjate gjithe kohes me qorton ne gabimet qe une bej dhe per kete e dua edhe me shume sepse do te thote qe ai kujdeset per mua. Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumutrin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me. Edhe 100 role të tjera". Për kngëtaren e njohur Orgesa Zaimi sot është një ditë shumë speciale. Sinan Hoxha & Meda - Vllau Im Listen. AKC English Bulldog Puppies & AKC French Bulldog Puppies for sale in Florida. Shum urime per tyy <3 Qyteti : viti - Postuar me: May 13, 2015 7:02 am Email. Predikuesi amerikan për COVID-19: Zoti po na dënon për martesat ‘gay’ Që prej nisjes së epidemisë së rëndë të koronavirusit në SHBA, disa anëtarë të ekstremit të djathtë kristian kanë fajësuar anëtarët e komunitetit LGBTQ për përhapjen e COVID-19. Urime ditëlindjen e 20. To The Globe In Kavaja Street, In A Strategic Zone, Sell Commercial Space For Business! The space is located on the 0 floor of a new 12 storey building. 19 Prilli ka qënë një ditë me vizë të kuqe në kalendarin e televizionit informativ Ora News, ku drejtoresha e informacionit në këtë televizion ka kremtuar ditëlindjen e saj. Ai shkruan: "Për ty sot është një ditë shumë e […]. Porosita shum dhurata per ty por nuk mi sollen dot sepse nuk lejohet te dalesh. Teksti dhe videoklipi i kenges Pa Namaz nga Gold Ag, Gold-Ag, Goldag, Golld Ag, Gol Ag, Goldi Ag, Goold Ag, Night Rappers, Arian Agushi. Recent Comments for urime per ditelindjen per dajen urime per ditlindje per shoqen e ngusht urime fejesa poezi poezi per ditelindje per nusen e vellait garazh per shitje ne tirane cmimet e dyqaneve ne qender te tiranes poezi per mbesen time urime ditelindjesh per binjake thenie per tezen urime per lindjen e nipit. Xhensila Myrtezaj sot feston ditëlindjen e 27-të. Te uroj shum fat ne jete, ne pune vullnet, ne trup shendet, ne enderra realitet, ne ide drejtesi ,ne nerva qetesi, ne fytyre bukuri dhe shum. Mesazhi im për këtë ditëlindjen është që ne të jemi vetevetja dhe ta duam, ta besojme por dhe ta respektojme veten tone. ID3 cTIT3'Encoded with Ashampoo Music Studio 3. Te deshiroj gjithe lumturin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. A post shared by MOZZIK (@mozzik) on Jun 12, 2019 at 3:00pm PDT. See the Appendix for some tips on using Send(). joyeux anniversaire de traduction dans le dictionnaire français - albanais au Glosbe, dictionnaire en ligne, gratuitement. "Urime ditëlindjen e parë shpirti i mamit!! Gëzuar ditëlindjen ëngjëlli im i bukur. urime ditëlindjen përkthimi në fjalorin shqip - italisht në Glosbe, online dictionary, free. urime ditlindjen vllau im - urime ditelindjen vllau im - urime ditelindjen vllau im i dashur - urime ditelindjen vllau im i madh - urime ditlindja vellai im poezi - urime vllau im ditelindja - urime ditelindjen vllau im ne fac - urime ditelindjen vllau im i vogel - urime per ditelindjen vllau im - poezi urime ditlindja vllau im -. Urime Per Ditelindjen Edhe 100、ジロカストラ - 「いいね!」5,173件 - MIRSE VINI DJEME E VAJZA SHQIPTAE MBAR BOTES. Njeriu në hije i qeverisë, këshilltari i Ramës, Endri Fuga ka festuar si sheik ditëlindjen e djalit të tij 1-vjeçar. Te duam pa fund;Mami,Babi dhe vllau Lismiri! 😘 😘 😘 Mehr anzeigen. Urime ditëlindjen Liani im, jeta ime. Urime ditelindja ,Vella ! Te paqa me jete te gjate ! Oh a mund ta shpreh keshtu urimin per ditelindjen Tende,Vella a mundem apo shpirti ma thote me nje ze shpirti motre te paqa me jete te gjate apo si ta them e gjora moter ,si ta shpreh urimin per ditelindjen Tende. Oltre a dare la tua opinione su questo tema, puoi anche farlo su altri termini relativi a gezuar, ditelindjen, shoqja, ime, gezuar ditelindjen vellai im, gezuar ditelindjen zemra ime, gezuar ditelindjen mami, gezuar ditelindjen urime, gezuar ditelindjen motra ime, gezuar ditelindjen babi e gezuar ditelindjen mbesa ime. Trendafil i celur, 1000 urime per gjithe jeten! Per ditelindjen tende desha te te dhuroja dicka te vecante, te kendshme, fantastike, por nuk mu duk e pershtacme te mbyllesha ne brenda nje pakoje dhurate. “Miq shok dashamir ju njoftoj se sot vllau im Mendim Kurtishi humbi jeten tragjikisht ne moshen 23 vjeqare. "A thua valle eshte e vertete, se me kete Pilon te gjen. Në të gjitha paraqitjet e saj publike, ajo ka pasur një person që e ka falënderuar gjithmonë. URIMI IM PER DITELINDJEN TENDE Urimi im per ditelindjen tende eshte qe te vazhdosh ta duash jeten dhe kurr te mos ndalosh se enderruari. Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka ka bërë një dedikim për bashkëshorten e tij, Leonitën e cila sot feston ditëlindjen. SendKeys "{alt+Tab}" doesnt work :P If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. Në 45-vjetorin e lindjes, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga më të dashurit e saj, e për t'ia bërë këtë ditë edhe më speciale, urime të bukura i kanë dedikuar edhe motrat. 'Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se […]. Urime ditlindjen vllau im”. Tortë Ideale Për Ditëlindje Dhe Festa (Torta Di compleanno ) كعكة مثالية لعيد الميلا - Duration: 10:07. Une Motra jote e vogel isha dhe mbeta krenare per ty. Urime Per Ditelindjen Edhe 100、ジロカストラ - 「いいね!」5,173件 - MIRSE VINI DJEME E VAJZA SHQIPTAE MBAR BOTES. Afrikaans veels geluk met jou verjaarsdag! Albanisch urime ditelindjen!. ti je perfekt! Ne do të përjetojmë shumë gjëra të mira në jetë, njëra do të vijë së shpejti!. Shumë urime, Kapiten. Urime për nënë time të mrekullueshme. Kjo tingellon aq bukur , dridh zemren time , qfaq shpresen te kem ne jete ,te te kem Vella ne jete e mos te kem emer me. Gezuar ditelindjen urime. Djali i mesfushori të Juventusit, Claudio Marchisios, ka festuar ditëlindjen. 15,064 likes · 136 talking about this. Lajmi i ardhjes tende ne jete ishte […]. Urime ditëlindja vllau im". Në këtë ditë të veçantë Arditi ka marrë urime të shumta, por një dedikim shumë prekës ia ka bërë djali i tij Joni i cili ndodhet në SHBA. Ne thellsine e zemres time eshte vendos nje emer Pergjithmone kete emer do ta mbaj ne zemer Poezi Pse te kem frik te them te dua? Nese eshte mekat te dashurosh, Ti je mekati im me i embel. URIMI IM PER DITELINDJEN TENDE Urimi im per ditelindjen tende eshte qe te vazhdosh ta duash jeten dhe kurr te mos ndalosh se enderruari. Urime ditëlindja vllau im”, shkruan Graniti krah fotos ku të dy shfaqen kokë më kokë duke fjetur. "Urime ditelindjen treçereku im më i mirë. Urime ditëlindjen Liani im, jeta ime. urime ditëlindjen përkthimi në fjalorin shqip - italisht në Glosbe, online dictionary, free. Urime per ditelindje favorable for businesses and shops for rent or for sale. Urime ditlindjen vllau im”. UROJ FATE MBARSI KUDO LIKE SHAR. "Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. Nuk kishin edhe si të m…. Urime Ditëlindja Ditëlindjen ta uroj Fat dhe lumturi Të dëshiroj Njëqin vite të jetosh Paq gëzim dhe shëndet Dëshira tu bëftë realitet Urime ditëlindja Ta uroj me gjithë zemer Shoku im i mirë. a cura cd, Jun 08, 2018 · 2019 Acura CDX Price. RTL Anetar i ri. Subscribe to The News-Press today and save on home delivery services in Ft. Një urim të veçantë me rastin e ditëlindjes, Talant Xhaka e ka marrë nga vëllai i tij Graniti. "Dëshiroj që ti të jesh i lumtur, sot e përgjithmonë i dashur" - shkruhej në mesazhin e postuar nga ledi Mesi, duke ditur momentin e vështirë që po kalon bashkëshorti i saj. Urimin e pa ndërhyrë të Granitit për Taulantin e gjeni në pjesën e mëposhtme: Per ty sot eshte nje dite shume e veçante andaj se bashku me gezimin dhe gjithe rendesin e kesaj dite te veçante per ty dhe gjithashtu per mu dhe te gjithe ate qe te duan dhe ti i do: Te deshiroj gjithe lumutrin e kesaj Bote, Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat. Ajroplani qëndroi afro dy orë qiell mbi ajroportin e Shkupit, por UDB-a nu dha leje që të zbriste kufoma e Kalosh Hamdi Reçanit. Gezuar ditelindjen i dashur vella. Blini boy, të duam". danjell urime ditelindje sms poezi. Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi të Zanfinës, teksa ka shkruar "urime ditëlindjen princesha ime, fituesja ime, e dashura ime e bukur, dielli im, të dua përgjithmonë. Ndërsa këtë lajm e ka bërë me dije vetë Vesa përmes një postimi në rrjetet sociale, ku mes të tjerash ka ndarë fjalët më të ëmbla të një nëne për […]. Sot një varg dëshire më kaploi Për nipin tim Ezanin ditëlindjen e parë ti uroi Do doja krahë shqiponje të kam me fluturu Ato doruqkat e vogla dhe sytë e bukur fort me ti puth e përqafu. Zoti mbarë në gjithçka, përqafime. ftypisom isomiso2avc1mp41 HZmoovlmvhd è ü6 @ étrak\tkhd ûÐ @ @ð$edts elst ûÐ amdia mdhd( PUÄ-hdlrvideVideoHandler minf vmhd $dinf dref url €Ìstbl”stsd. Andaj Faleminderit qe ti egziston dhe SHUME URIME PER TY. Nuk kishin edhe si të m…. ღ Urime te ndrryshme per -Ditelindje- ღ ''. Shumë urime, Kapiten. Përpara se të nisej stërvitja e pazakontë si në kohën e COVID-19, me lidhje live, […]. MA GËZOFSH DITËLINDJEN NIPI IM. Please practice hand-washing and social distancing, and check out our resources for adapting to these times. Urime edhe u bofsh kinge futi ne uj lulet mos thahen. Qui trovi opinioni relative a gezuar ditelindjen vellai im e puoi scoprire cosa si pensa di gezuar ditelindjen vellai im. Albanisch, Urime ditelindjen. Gezuar Ditelindjen Urime. Joni ka postuar një foto krah të atit dhe shkruan se ndonëse nuk janë pranë njëri-tjetrit […]. Graniti ka publikuar, një video përmbledhëse të fotografive të tyre më të bukura. Ti e di se ke një vend shume te vecante ne zemren time që askush tjeter nuk mund ta permbush perveq teje. “Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. VOAL – Nikita Sergeyevich Hrushovi (17 prill 1894 – 11 Shtator 1971) drejtoi Bashkimin Sovjetik gjatë një pjese të Luftës së Ftohtë si sekretar i parë e Partisë Komuniste të Bashkimit Sovjetik nga 1953 deri në 1964 dhe si kryetar i Këshillit të Ministrave (ose Kryeministër) nga 1958 deri më 1964. Mesfushori i kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka feston sot 28-vjetorin e lindjes. Falemnderit qe egziston, falemnderit qe me gezon cdo vite me pranin tende. Ndoshta aj do me gjen se Zemren e kam hapur per te. Urime ditelindjen vellai im Leo. Ai shkruan: “Për ty sot është një ditë shumë e …. Urime Per Ditelindje. Xhole,më tha,na duhet me e qethë,për rolin. Report TV - Gjoni: Urime ditëlindjen komandant, jeni të tre në një krevat, bëni si të virgjër Ka ndodhur mbrëmë një aksident ne Kosovë ne aksin rrugor Peje - Prishtine. me lule ne dor me rrespekt shpirtror me dashuri te vertet me zemer te sinqeert ''urime ditlindja '' i bafsh 100 vjet Qyteti : esslingen - Postuar me: September 7, 2011 2:30 pm Email. Urimet me te bukura per ty -linda GEZUAR: pin. Ajroplani qëndroi afro dy orë qiell mbi ajroportin e Shkupit, por UDB-a nu dha leje që të zbriste kufoma e Kalosh Hamdi Reçanit. Paç uratën e Zotit dhe bekimin e Kombit!(INA). Në qoftë se ju keni gjetur se mesazhet me tekst, Mesazhe, apo WhatsApp chat histori në telefonin tuaj janë të humbur, ose e keni fshirë ato aksidentalisht, ju mund të provoni Wondershare Dr. Futbollisti i Bazelit ka marrë urime pafund sot, por një nga më të veçantët është ai i vëllait të tij, Granit Xhakës. Unë të uroj nga zemra të bëhesh 100 vjeç, plot shëndet e shumë suksese në karrierë”, ka shkruar Granit Xhaka. Convert documents to beautiful publications and share them worldwide. 2018 ora 11:50 Bekimi im, jeta ime sot 1 vjet ma jepe epitetin e te qenurit Baba, jam Babi ma i lumtur ne bote qe kam nje vajze si ti! Rroa ime urime ditelindjen e pare festofsh gjithemone me shendet e me gjitha te mirat e Zotit. Ne cdo pjese te Shqiperise, edhe aty ku eshte pushtuesi, ngrihen flamujt kuq e zi. Shume urime!. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapërova nëpër korridor për te shkuar ne banjo. Shumë fat dhe urimet më të mira për fëmijën më të bukur të gjithë universit në ditëlindjen e tij. Gezuar ditelindjen urime. Urime ditlindjen moter edhe shum te tjera te dashuroj ne jet te jesh e lumtur per gjithmon. “Te deshiroj Suksese te medha ne te ardhmen, Vullnet ne Pune/Mesime, Te deshiroj fat ne te gjitha sferat e jetes dhe me se shumti te deshiroj harmoni dhe lumturi me te gjithe ata persona qe jane pjese e jetes tende. Je dhe do t mbetesh modeli im si prind i perkryer per femijet e mi ne te ardhmen. Ai shkruan: “Për ty sot është një ditë shumë e …. Djali i mesfushori të Juventusit, Claudio Marchisios, ka festuar ditëlindjen. ÿÿx–𠬓ßïþ/ L÷p’»éV ÐJ éXÎâ\ŠÇvä‰ ‘Å «§'´År}³Æ P¢ Õâ åƒ °å·ƒþM¾Éäœl ã {‡¸[ÏY ™c ¸®¸•Ÿü Ýû Ùõë ƒßZÿþ¯õ·×¾¼¿Wú—ÿ'Úç0'1c7 e¬ ¹ïL÷³g 8 u 0m¾ê˜í¡A¢±ŽÎ eŒ¶8®| KŠÅa …Œ·X‘ÃÇÌ ¢Ý©‚Zx› ÕµŠr0¸õ™ 'ÒiÙ ê ÕN5. Feronit Shabani, i njohur me emrin artistik Fero, sot (8 korrik) feston ditëlindjen. Get this from a library! Communicative language testing. Ajo është mikja ime më e mirë dhe inspirimi im më i madh në jetë. T'verteten tu munu ka une me shty Tash po kom qef qat koh me mujt mrapa me kthy. Sot nje dite e veqant per ty,eshte dita kur ne kete bote erdhi nje engjull,eshte dita kur kesaj bote iu shtua nje YLL qe shendrit ne menyren me te mir te mundshem ne jeten ton. Urime 8 Marsi me : Seldi, Mentor Kurtishi, Hevzi Kumanova, Vlora Vejseli dhe Vati. Mami @xhensilamyrtezaj Shyqyr qe te pruni Zoti afer meje qe po i shtyn keto ditet e karantines pa merzitje. Lidhu me shokët, familjen dhe njerëz të tjerë që i njeh.